Naše společná budoucnost!

Revoluční výrobky, inspirující tým

Společnost i-teamcz s.r.o. patří do celosvětové rodiny i-teamglobal, která vyrábí a distribuuje inovativní úklidovou techniku. Podstatou našich výrobků je revoluce v úklidovém průmyslu a cílem pak je zjednodušit celkový proces čištění a udělat úklid mnohem více zábavnější a veselejší. Při vývoji a výrobě produktů společnost velmi úzce spolupracujeme nejen s odborníky na úklid, ale i s běžnými uživateli úklidové techniky pro tu správnou zpětnou vazbu.

Naše kancelář

Dynamické, inspirativní prostředí

Sídlo společnosti i-teamcz se nachází na Praze 9. Zde naleznete naše produkty a samozřejmě nás. Jsme připraveni Vám pomoci a poradit. Přijďte nás navštívit a prohlédnout si portfolio našich produktů beze spěchu a třeba s dobrou kávou v ruce. Těšíme se na vás.

Naše služby

Profesionální opravy, údržba a poradenství po celém světě

Máme speciální tým, který je zkušený a vyškolený ve všech produktových řadách. Pokud jste narazili na problém, nebo si prostě nejste jisti, jak co nejlépe možným způsobem ovládat stroj, pomůžeme vám. Od řešení jednoduchých problémů až po pokročilé technické obtíže. I-team má rčení: „Jsme jeden tým se stejným snem“. Chceme, abyste pracovali s úsměvem, a skutečně se při práci s našimi produkty bavili.

Náš tým

Vždy připraven pomoci s jakýmkoliv problémem, který máte

Po celém světě, u našich partnerů a spolupracovníků s našimi partnery, ve více než 40 zemích je dostupné odborné poradenství, servis strojů a telefonická podpora. Vše, co byste chtěli vědět o produktech, technických specifikacích, či řešeních vašich specifických potřeb při úklidu, stačí jen zavolat nebo zaslat e-mail.

Naše výrobky

Podstatou našeho podnikání je revoluce v úklidu

Revoluční myšlenky mohou v určitém rámci změnit způsob, jak na danou věc nahlížíte. V tomto případě je to úklid. Změnili jsme tradiční způsob vytírání, a to spojením flexibility klasického mopu s výkonem podlahového mycího stroje. I-mop umožňuje vyčistit jakýkoliv povrch díky volnému pohybu a velmi snadnému použití. Žádné hranice nebo omezení. I-mop je ztělesněním našeho pohledu na úklid. Šíříme radost, ne špínu.